3675-МР

Документи » Рішення міської ради » 3675-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3675-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради нежитлових приміщень по вул. Петропавлівській, 91

Розглянувши звернення управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління та на баланс нежитлових приміщень по вул. Петропавлівській, 91 у місті Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради нежитлові приміщення, розташовані за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 91, загальною площею 237,1 кв. м.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав