3667-МР

Документи » Рішення міської ради » 3667-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3667-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми частини будівлі по вул. Курській, 81 у місті Суми під розміщення спортивного залу

У зв’язку з визначенням балансоутримувача частини будівлі по вул. Курській, 81 у місті Суми під розміщення спортивного залу та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту «Реконструкція залу глядачів по проспекту Курський, 81 під акробатичний зал» згідно акту робочої комісії, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми частину будівлі по вул. Курській, 81 у місті Суми, площею 551,3 кв. м, вартістю 1348309 (один мільйон триста сорок вісім тисяч триста дев’ять) грн. під розміщення спортивного залу.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню освіти і науки Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.): 3.1. Прийняти в оперативне управління та на баланс об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 3.2. Прийняти на баланс закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція залу глядачів по проспекту Курський, 81 під акробатичний зал», вартістю 941072 (дев’ятсот сорок одна тисяча сімдесят дві) грн. 15 коп., в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція залу глядачів по проспекту Курський, 81 під акробатичний зал» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Панченка С.М. за належністю.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав