3666-МР

Документи » Рішення міської ради » 3666-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3666-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми стадіону «Авангард» та тренувального спортивного комплексу по вул. Праці, 5 у місті Суми

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми стадіону «Авангард» та тренувального спортивного комплексу по вул. Праці, 5 у місті Суми від 24.11.2009, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми стадіон «Авангард» та тренувальний спортивний комплекс по вул. Праці, 5 у місті Суми від відкритого акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання подальшого використання та обслуговування об’єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав