3664-МР

Документи » Рішення міської ради » 3664-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3664-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 333-МР «Про Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради»
З метою приведення Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради у відповідність до вимог чинного законодавства, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Пункт 2.2 розділу ІІ «Повноваження та функції Управління» викласти в новій редакції, а саме: «Здійснює оперативний облік майна комунальної власності, забезпечує контроль за його використанням, збереженням; відслідковує його рух, проводить або надає дозвіл на списання, обмін та передачу з балансу на баланс майна комунальної власності територіальної громади міста Суми комунальних підприємств, організацій та установ Сумської міської ради, яке знаходиться у них на правах господарського відання або оперативного управління. Закріплює за зазначеними структурами майно комунальної власності на правах господарського відання, оперативного управління в порядку, встановленому чинним законодавством».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав