3637-МР

Документи » Рішення міської ради » 3637-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3637-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 63, 64 у будинку № 42-В по вул. Черепіна

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Нотехс» щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 63, 64 у будинку № 42-В по вул. Черепіна у місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири №№ 63, 64 у будинку № 42-В по вул. Черепіна у місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав