3634-МР

Документи » Рішення міської ради » 3634-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3634-МР
м. Суми

Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради з перевірки та контролю за розподілом квартир, придбаних Державною іпотечною установою

З метою запобігання порушень законодавства при розподілі квартир, придбаних Державною іпотечною установою, та встановлення контролю з боку міської ради з числа депутатів, керуючись пунктом 2 частини першої статті 26, підпунктом 2 пункту а частини першої статті 30, статтею 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 3 і 11 частини другої статті 19, частиною першою статті 24 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Створити тимчасову контрольну комісію міської ради в складі з п’яти осіб:
  • Рохманов Валентин Миколайович – депутат міської ради
  • Науменко Сергій Іванович – депутат міської ради
  • Такул Олександр Васильович – депутат міської ради
  • Трощенко Володимир Юрійович – депутат міської ради
  • Черняк Віктор Миколайович – депутат міської ради
 2. Управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) надати всі документи та інформацію, пов’язану з квартирами, придбаними Державною іпотечною установою, а також іншу інформацію за вимогою членів комісії.
 3. Включити тимчасову контрольну комісію міської ради до робочої групи з розподілу іпотечного житла з правом голосу та участі у засіданнях групи.
 4. Голові тимчасової контрольної комісії міської ради на кожній сесії доповідати про хід роботи та результати діяльності комісії.
 5. Час роботи тимчасової контрольної комісії міської ради вважати закінченим з моменту перевірки розподілу останньої квартири.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав