3632-МР

Документи » Рішення міської ради » 3632-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3632-МР
м. Суми

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність Капустянському Ю. В.
На підставі звернення громадянина Капустянського Ю. В., розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до статей 12, 116, 118, п. 12 розділу 10 Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Капустянському Юрію Володимировичу (м. Суми, вул. Заливна, 27, кв. 3) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, пров. 2-й Східний, 25 площею 0,1000 га та надати зазначену земельну ділянку у власність громадянину Капустянському Юрію Володимировичу відповідно до розробленого проекту відведення, за умов укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
  2. Громадянину - власнику земельної ділянки протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право на землю.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав