3631-МР

Документи » Рішення міської ради » 3631-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3631-МР
м. Суми

Про затвердження переліку об’єктів до тимчасового кошторису на I півріччя 2010 року

У зв’язку з неприйняттям міського бюджету на 2010 рік та враховуючи незадовільний стан мережі міських доріг, керуючись статтею 25, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити спрямовувати надходження поточного року податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів та плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами) на проведення поточного ремонту міських доріг.
  2. Затвердити перелік об’єктів до тимчасового розпису на 2010 рік за рахунок видатків на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг (додаток додається).
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С. А.), а контроль - на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій Сумської міської ради. (Руденко В. С.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [5.61 Kb] (cкачувань: 195)Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав