3629-МР

Документи » Рішення міської ради » 3629-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3629-МР
м. Суми

Про надання згоди на затвердження тексту мирової угоди між малим приватним виробничо-торгівельним підприємством «ВМ» та Сумською міською радою

З метою врегулювання ситуації, що склалася навколо спірної земельної ділянки, розташованої за адресою місто Суми, вул. Леваневського, 2Ж, та враховуючи наявність у провадженні господарського суду Сумської області справи №17/8-10 за позовом малого приватного виробничо-торгівельного підприємства «ВМ» до Сумської міської ради про поновлення договору оренди земельної ділянки №25 від 10.01.1996 року, яка розташована за адресою місто Суми, вул. Леваневського, 2Ж, відповідно до статті 78 Господарського процесуального кодексу України, керуючись статтею 25, пунктами 34, 43 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на затвердження тексту мирової угоди по справі №17/8-10 між малим приватним виробничо-торгівельного підприємством «ВМ» та Сумською міською радою (додається) та згоду на розроблення проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Леваневського, 2ж, площею 0,10 га в місті Суми. Функціональне використання земельної ділянки: землі комерційного використання під розміщеною торгівельною зоною за рахунок житлової та громадської забудови.
  2. Організацію виконання рішення покласти на управління земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) та правове управління Сумської міської ради (Донцова О.І.) згідно з розподілом повноважень.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка В.В.) та постійну комісію з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення, транспорту та зв’язку (Коваль А.М.) згідно з розподілом повноважень.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [6.84 Kb] (cкачувань: 227)Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав