3628-МР

Документи » Рішення міської ради » 3628-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3628-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно»

З метою підвищення ефективності функціонального механізму надання дозволу на перепланування або переобладнання житлових приміщень, визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання, а також закріплення основних принципів вирішення питань пов’язаних з самовільними прибудовами та надбудовами до квартир житлових будинків, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», а саме:
  • 1.1. Пункт 1.1. викласти в новій редакції: «Цей порядок визначає процедуру надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень (надалі-приміщення), а саме:
   1. квартир (житлових приміщень) в житлових будинках, в т.ч. з прибудовою балконів, лоджій, влаштування мансардних поверхів за рахунок горищ будинків чи технічних поверхів та, як виняток, влаштуванням окремих входів;
   2. житлових будинків садибного типу;
   3. приміщень, що переводяться з категорії нежитлових в житлові, чи з житлових в нежитлові, з влаштуванням окремих входів;
   4. вбудованих та вбудовано-прибудованих нежитлових приміщень в житлових будинках, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення;
   5. приміщень в будинках і спорудах громадського, промислового та іншого призначення.
   Даним Порядком регламентується процедура визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення після здійснення перепланування та/або переобладнання та встановлюється процедура вирішення питань пов’язаних із самовільним переплануванням та/або переобладнанням приміщень, прибудов та надбудов до квартир житлових будинків»
  • 1.2. Пункт 2.5 викласти в новій редакції: «2.5. В разі надання комісією висновку про можливість перепланування та/або переобладнання приміщення, управління архітектури та містобудування Сумської міської ради готує проект рішення виконавчого комітету про надання дозволу на перепланування та/або переобладнання квартир (житлових приміщень) чи нежитлових приміщень. В рішенні виконкому визначаються обов’язкові для виконання умови згідно пунктів 2.3 і 2.4 цього порядку.».
  • 1.3. Пункт 3.2 викласти в новій редакції:
   «3.2. Видачу дозволів на проведення робіт з перепланування та/або переобладнання квартир (житлових приміщень) чи нежитлових приміщень, їх реєстрацію та контроль за проведенням зазначених робіт, здійснює управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі орган)».
  • 1.4. В абзаці першому пункту 3.4. замість слів «до відповідного органу виконавчого комітету» записати слова «до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради».
  • 1.5. У пункті 3.5. замість слів «відповідний структурний підрозділ» записати слова «до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради».
  • 1.6. У пункті 4.1. замість слів «до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради» записати слова «до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради».
  • 1.7. У пункті 4.7. замість слів «Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою» записати слова «Управління архітектури та містобудування».
  • 1.8. У першому та другому реченні пункту 6.14. після слів «перепланування та/або переобладнання нежитлового» записати слова «чи житлового».
  • 1.9. У пункті 6.7. замість слів «управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою» записати слова «Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради».
  • 1.10. Пункти 3.3. та 6.13. виключити, змінивши відповідно нумерацію.
  • 1.11. У пункті 6.7. слова «висновку управління архітектури та містобудування щодо можливості збереження існуючого архітектурного рішення фасаду будинку (для прибудов до житлових приміщень),» виключити.
  • 1.12. У пункті 4.8. та 6.8. слова «та у правовстановлюючі документи» виключити.
  • 1.13. У пункті 5.9. та 6.11. слова «та правовстановлюючі документи» виключити.
 2. Унести доповнення у додаток до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», доповнивши його розділом 7 згідно з додатком.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [9.68 Kb] (cкачувань: 444)Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав