3621-МР

Документи » Рішення міської ради » 3621-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3621-МР
м. Суми

Про затвердження проекту землеустрою та початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельних торгів (аукціону)

На підставі рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2425-МР «Про затвердження переліку земельних ділянок, які надаються в оренду через земельні торги (аукціон)» та розробленого проекту землеустрою і наданого висновку про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки, відповідно до статей 12, 124, 134, 136 та пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельного аукціону на право оренди земельної ділянки за адресою: м. Суми, перехрестя вулиць Ковпака-Курська, площею 0,1330 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради, функціональне використання – землі комерційного використання під розміщення автостоянки;
  2. Затвердити початкову (стартову) ціну продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонуються для проведення земельного аукціону на підставі висновку про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки за адресою: м. Суми, перехрестя вулиць Ковпака-Курська, площею 0,1330 га - 112 730,80 грн. (сто дванадцять тисяч сімсот тридцять грн. 80 коп.)
  3. Надати в оренду терміном на 5 років земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради відповідним переможцям земельного аукціону. Встановити орендну плату на підставі рішення Сумської міської ради № 2763-МР «Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми» від 24 червня 2009 року.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав