3607-МР

Документи » Рішення міської ради » 3607-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3607-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 38 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Степаненківська, 23 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Солонинці Олександру Дмитровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 208 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Ключова, 37 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Стоцькій Варварі Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Стоцького І.Д. про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га в с/т «Будівельник», діл. № 22 для ведення садівництва Лакеевій Тамарі Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лакєєвої Т.М. про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 32 додатку 4 до рішення Сумської міської ради від 28 січня 2009 року № 2342-МР „Про передачу у власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Замостянська, 21/1 для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд Палієнко Марії Вікторівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку на підставі висновку управління Держкомзему у місті Суми від 07.08.09 р. № 1398/01-24 та згідно з її заявою про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 50 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 26 червня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Штепівська, 2 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Хожаю Володимиру Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 109 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 червня 1994 року № 313 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Перова, 42 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Пархоменку Володимиру Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пархоменко Л.І. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 18 липня 2007 року № 801-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки в оренду площею 0,3288 га по вул. Реміснича, 12 під будівництво багатоповерхового жилого будинку ТОВ «Созіданіє» на підставі ухвали Господарського суду Сумської області від 22.10.2008 року по справі № 9/506-08 та згідно з заявою директора ТОВ «Созіданіє» Дворник Р.І. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 544 додатку № 2 до рішення Піщанської сільської Ради народних депутатів від 26 листопада 1993 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Опорядник», діл. № 544 для ведення садівництва Піщенку Сергію Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Тищенка С.Г. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 17 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 71 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 18 площею 21 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Монтажник" Вірьовці Василю Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 71 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 5 площею 20 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Монтажник" Панченку Миколі Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 66 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 71 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 86 площею 22 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Монтажник" Пугачу Володимиру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 71 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 37 площею 21 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Монтажник" Карпенку Борису Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 23 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 71 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 25 площею 40 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Монтажник" Терещенку Володимиру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку № 124 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Резинщик», діл. № 39 для ведення садівництва Рослякову Михайлу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 47 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Раскової, 90 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Над’ярному Віктору Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно висновку з управління Держкомзему у м.Суми від 09.02.10 № 184/01-40 про скасування рішення та розробленої технічної документації.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 17 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0750 га в с/т «Железнодорожник», діл. № 70 «а» для ведення садівництва Мурашковському Володимиру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 97 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Головпоштамту», діл. № 15 для ведення садівництва Шинкаренко Катерині Полікарпівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Малуса О.Ю. про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1242- МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд за адресою: м.Суми, вул. Аерофлотська, 61 Кіптенко Людмилі Сергіївні, Ткаченку Дмитру Олександровичу в зв’язку з неотриманням ними державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з їх заявами про скасування рішення.
 19. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав