3602-МР

Документи » Рішення міської ради » 3602-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" квітня 2010 р № 3602-МР
м. Суми

Про поновлення терміну дії рішень Сумської міської ради
На підставі відповідних звернень та наданих документів, відповідно до статті 12 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 08 жовтня 2008 року № 1939-МР „ Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яковенку М.М.” стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0048 га Яковенку М.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (дорізка до існуючої) по пров. 1-й Продольний, 11 терміном на рік з моменту вступу даного рішення в дію на підставі заяви громадянина.
  2. Поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 27 жовтня 2007 року № 959-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гузь Н.В.” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га Гузь Наталії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Веретенівській (навпроти буд. № 1) тнрміном на рік з моменту вступу даного рішення в дію.
  3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав