3561-МР

Документи » Рішення міської ради » 3561-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3561-МР
м. Суми

Про скасування пункту 2 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.07.09 р. № 366 «Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх переобладнання та розробку стадії робочого проекту»

Відповідно до пункту 2 «Списку власників житлових приміщень, яким надається дозвіл на переобладнання їх приміщень у категорію нежитлових» додатка 2 до рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.07.09 р. № 366 «Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх переобладнання та розробку стадії робочого проекту» фізичній особі–підприємцю Циганок Ніні Григорівні було надано дозвіл на переобладнання житлового приміщення квартири № 6 будинку № 51 по вулиці Троїцькій загальною площею 50,4 кв. м. у категорію нежитлового приміщення з метою розміщення стоматкабінету. Проте, як стало відомо, фізична особа–підприємець Циганок Н.Г. заяву про переобладнання житлового приміщення квартири № 6 будинку № 51 по вулиці Троїцькій загальною площею 50,4 кв.м. в категорію нежитлового до відповідного органу самоврядування фактично не підписувала та не висловила своє волевиявлення щодо такої юридично дії. Тому для надання дозволу щодо переобладнання житлового приміщення в категорію нежитлового не було правових підстав. Керуючись пунктом 9 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати пункт 2 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.07.09 р. № 366 «Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх переобладнання та розробку стадії робочого проекту» стосовно надання дозволу фізичній особі – підприємцю Циганок Ніні Григорівні на переобладнання житлового приміщення квартири № 6 будинку № 51 по вулиці Троїцькій загальною площею 50,4 кв.м. у категорію нежитлового приміщення з метою розміщення стоматкабінету.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на міського голову Мінаєва Г.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав