3560-МР

Документи » Рішення міської ради » 3560-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3560-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, придбаних Державною іпотечною установою

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 року № 832 «Питання забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 1000-Р «Про придбання квартир для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 січня 2010 року № 49-Р «Питання надання громадянам квартир, що придбані Державною іпотечною установою, у м. Сумах», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 року № 1037 «Про розподіл квартир, що придбані Державною іпотечною установою», враховуючи наказ Міністерства юстиції України від 22 січня 2010 року № 92/5 «Про затвердження Методичних рекомендацій стосовно оформлення права власності на нерухоме майно, придбане Державною іпотечною установою, та державної реєстрації такого права», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, придбані Державною іпотечною установою, які зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік квартири, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в додатку до цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [6.46 Kb] (cкачувань: 198)Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав