3538-МР

Документи » Рішення міської ради » 3538-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3538-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумбуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначені в додатку до цього рішення, від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання квартир, зазначених у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в додатку до цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [7.66 Kb] (cкачувань: 173)Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав