3535-МР

Документи » Рішення міської ради » 3535-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3535-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати товариству з обмеженою відповідальністю «Грінко-Суми» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Грінко-Суми» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 29 грудня 2009 року № 118), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату товариству з обмеженою відповідальністю «Грінко-Суми» в розмірі 1 грн. в рік за оренду споруди відкритої кранової естакади по вул. Харківській, 122 строком на 2010 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) укласти договір оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав