3534-МР

Документи » Рішення міської ради » 3534-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3534-МР
м. Суми

Про передачу майна комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» в оперативне управління та на баланс управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради

У зв’язку з прийняттям рішення Сумської міської ради від 28 жовтня 2009 року № 3059-МР «Про припинення комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» Сумської міської ради шляхом ліквідації» та проведенням процедури припинення, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати майно, яке знаходиться в господарському віданні комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» в оперативне управління та на баланс управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.): - Взяти на оперативний облік майно згідно з додатком до цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством. - Передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [9.97 Kb] (cкачувань: 183)Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав