3532-МР

Документи » Рішення міської ради » 3532-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3532-МР
м. Суми

Про заборону стоянки на центральних вулицях міста: вул. Соборній, Воскресенській, провулку Терезова (між вулицями Соборна та Воскресенська) та сквері імені Т.Г.Шевченка

З метою забезпечення безпеки пішоходів на дорогах та вулицях міста, відповідно до статті 6 Закону України «Про дорожній рух», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Заборонити стоянку автотранспорту на центральних вулицях міста: вул. Соборній, Воскресенській, провулку Терезова (між вулицями Соборна та Воскресенська) та сквері імені Т.Г.Шевченка.
  2. Рекомендувати начальнику управління ДАІ при ГУМВС України в Сумській області Іванцову Ю.М. надати доручення начальнику відділу ДАІ по обслуговуванню м. Суми та автомобільно-технічної інспекції УДАІ при ГУМВС України в Сумській області Юрченку А.І. щодо вжиття заходів по виконанню пункту 1 даного рішення.
  3. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) через засоби масової інформації довести до відома територіальної громади міста Суми рішення Сумської міської ради про заборону стоянки автотранспортних засобів по вулицям Соборній, Воскресенській, провулку Терезова (між вулицями Соборна та Воскресенська) та сквері імені Т.Г.Шевченка.
  4. Зобов’язати виконавчий комітет Сумської міської ради підготувати та винести на розгляд наступної сесії Сумської міської ради відповідний проект рішення щодо внесення змін в рішення СМР від 25 лютого 2009 року № 2367-МР «Про правила благоустрою м. Суми».
  5. Виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., а контроль на постійну комісію з питань правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав