3529-МР

Документи » Рішення міської ради » 3529-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3529-МР
м. Суми

Про функціонування та розвиток позашкільної освіти в місті Суми
На виконання рішення Сумської міської ради від 27 січня 2010 року № 3435-МР ”Про заборону закриття та перепрофілювання шкільних, дошкільних і позашкільних закладів, дитячо-підліткових клубів за місцем проживання”, заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С. М. “Про функціонування та розвиток позашкільної освіти в місті Суми”, відповідно до Законів України “Про освіту”, “Позашкільну освіту”, постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і положення про позашкільні навчальні заклади”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С. М. про функціонування та розвиток позашкільної освіти в місті Суми прийняти до відома.
  2. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.) провести аналіз роботи позашкільних закладів, зокрема, дитячо-підліткових клубів за місцем проживання, створення ними необхідних умов для здобуття якісної позашкільної освіти.
  3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В. В.) провести моніторинг зайнятості дітей у дитячо-підліткових клубах за місцем проживання.
  4. Постійній комісії з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді (Бистрицька Є. М.) опрацювати питання щодо розвитку, утримання дитячо-підліткових клубів за місцем проживання.
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав