3500-МР

Документи » Рішення міської ради » 3500-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2010 р № 3500-МР
м. Суми

Про затвердження матеріалів вибору та надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сумському дочірньому агролісогосподарському підприємству „Сумський агролісгосп”

На підставі звернення юридичної особи та наданих документів, відповідно до статей 12, 92, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити матеріали вибору та надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Сумському дочірньому агролісогосподарському підприємству „Сумський агролісгосп” (14013667) за адресою: м. Суми, пр-т Курський, 2а орієнтовною площею 0,4100га за рахунок земель Сумської міської ради. Основне цільове та функціональне призначення земельної ділянки: землі промисловості під розміщеними адміністративною будівлею та цехом по переробці деревини.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав