3483-МР

Документи » Рішення міської ради » 3483-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" лютого 2010 р № 3483-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 5 для ведення садівництва Волошку Михайлу Терентійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Волошко В.І. про скасування рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 17 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Руднєва, 28а для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Юнак Раїсі Григорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 91 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Пісчанська, 29 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Гриненку Борису Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Панченко А.Б., Панченка А.А. про скасування рішення. 
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 66 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Тепличний», діл. № 134 для ведення садівництва Турчин Катерині Андріївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 449 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Будівельників, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Савченку Михайлу Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Прокопенка О.Л. про скасування рішення. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 300 додатку № 26 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 21 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Волна" Власенку Леоніду Костянтиновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Блошенка М.В. про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 34 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник - 1», діл. № 47 для ведення садівництва Пороскун Павлу Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 35 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 42,9 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Сахарник" Борисенку Анатолію Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пявки М.П. про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 16 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Золоте руно», діл. № 75 для ведення садівництва Клімову Івану Дмитровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Черкасової С.Є. про скасування рішення. 
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 240 додатку 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Попова, 47 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Теплих Антоніні Семенівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Докашенко Л.О. про скасування рішення. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 462 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Будівельників, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Шийку Івану Єгоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шийко Г.Г. про скасування рішення та розробленою технічною документацією. 
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 485 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Будівельників, 30 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кобзар Вірі Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення та розробленою технічною документацією. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 18 додатку № 28 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Текстильщик-1» масиву «Олдиш-86», діл. № 14а для ведення садівництва Серебрянському Івану Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 21 додатку № 101 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Чобіток», масиву «Олдиш-86», діл. № 27 для ведення садівництва Іваненку Федору Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Іваненко Г.Т. про скасування рішення. 
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 93 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Лісовод-1», діл. № 126 для ведення садівництва Голубу Михайлу Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 25 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 26 листопада 1997 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Меліоратор», діл. № 87 для ведення садівництва Ігнатенку Володимиру Лавриновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ігнатенка Валерія Лаврентійовича про скасування рішення. 
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 16 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 25 червня 2003 року № 516-МР „Про передачу у власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки площею ? від 0,0392 га по вул. Засумська, 31 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Прилєпку Володимиру Геннадійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 91 додатку № 72 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Баранівка-1», діл. № 125 для ведення садівництва Лізогуб Світлані Семенівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ємельянової Н.Д. про скасування рішення. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 50 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Чапаєва, 61 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Харченко Ганні Аврамівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 375 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Роменська, 60 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Саенко Марії Ігнатівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Саєнка В.А., Саєнка С.А. про скасування рішення. 
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 31 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га в с/т «Будівельник», діл. № 169 для ведення садівництва Власенку Віктору Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Зінов’єва І.О. про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку № 94 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Поліграфіст» масиву «Олдиш-86, діл. № 14 для ведення садівництва Павлову Валентину Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 401 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Ушакова, 13 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Грищенку Костянтину Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дігтяренко Н.М. про скасування рішення. 
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 17 додатку № 12 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га в с/т «Кооператор», діл. № 64 для ведення садівництва Немцевій Олександрі Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Нємцева В.В. про скасування рішення. 
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 220 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Куйбишева, 85 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бортнику Павлу Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мартиненка А.І. про скасування рішення. 
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 75 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Ювілейна, 62 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Дем’яненку Віктору Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дем’яненка А.В. про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Меліоратор», діл. № 91 для ведення садівництва Пуньку Івану Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пунько Л.Г. про скасування рішення. 
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 41 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по проїзду Горовий, 18 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Дидоренко Ніні Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 256 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0480 га в с/т «Хімік-1», діл. № 198 для ведення садівництва Проскуріній Валентині Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 201 додатку 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Чехова, 30 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Усік Івану Пилиповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кравченко В.І. про скасування рішення. 
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 34 додатку № 90 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Нафтовик», масиву «Озерний», діл. № 53 для ведення садівництва Давидовій Наталії Матвіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 50 додатку № 123 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0530 га в с/т «Железнодорожник» дільниця № 1, діл. № 136 «П» для ведення садівництва Бальчунас Владіславу Климовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бальчунас В.К. про скасування рішення. 
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Связист» масиву «Олдиш-86», діл. № 48 для ведення садівництва Івашурі Феліксу Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Связист» масиву «Олдиш-86», діл. № 35 для ведення садівництва Харченку Михайлу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 313 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Кармелюка, 33 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Петренку Володимиру Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Петренко Н.І. про скасування рішення. 
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Будівельник» (Хімгородок), діл. № 56 для ведення садівництва Гриценку Василю Максимовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гриценко Н.Ю. про скасування рішення. 
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Ліфтовик», масиву «Олдиш-86», діл. № 60 для ведення садівництва Кулику Олександру Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 38. Вважати такими, що втратили чинність пункти 1 до рішень Сумської міської ради від 29 квітня 2009 року № 2613-МР, Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2010-МР «Про внесення змін до деяких пунктів рішень Сумської міської ради» стосовно внесення змін в пункт 2 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 510-МР «Про надання у постійне користування земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям» щодо надання в постійне користування земельної ділянки дочірньому підприємству «Сумський навчальний центр» державного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд» (33390353) по вул. Курській, 143 під розміщення підприємства «Сумський навчальний центр» державного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд» в зв’язку з прийняттям нового рішення. 
 39. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4.3 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1552-МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно внесення змін в пункти 1-24 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 570-МР «Про вилучення, надання та продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям та підприємцям» стосовно надання в оренду земельних ділянок ТОВ «Екологія Сумщини»в зв’язку з зняттям юридичної особи з державної реєстрації. 
 40. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Ліфтовик», масиву «Олдиш-86», діл. № 61 для ведення садівництва Зарві Людмилі Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 41. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 1997 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Монтажник», діл. № 77 для ведення садівництва Степаненку Олександру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кулика О.Б. про скасування рішення. 
 42. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 129-МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання земельної ділянки по вул. Фучика, 15, площею 0,0351 га в зв’язку з продажем приміщення та згідно з заявою підприємця Калюжного Сергія Івановича від 11.12.09 р. № 8787/05-06.
 43. Вважати таким, що втратив чинність пункт 268 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по пров. П.Морозова, 8 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Куриленку Івану Митрофановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Звєрєвої О.І. про скасування рішення. 
 44. Вважати таким, що втратив чинність пункт 83 додатку № 72 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Баранівка-1», діл. № 126 для ведення садівництва Кайгородцевій Антоніні Кузминічні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Болтоян А.І. про скасування рішення. 
 45. Вважати таким, що втратив чинність пункт 168 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Декабристів, 83 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Забитському Василю Захаровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Горлача Г.П. про скасування рішення. 
 46. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав