3464-МР

Документи » Рішення міської ради » 3464-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" лютого 2010 р № 3464-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумбуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту «Реконструкція станції ІІІ-го підйому по вул. Кірова, 211» та враховуючи згоду комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція станції ІІІ-го підйому по вул. Кірова, 211» від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав