3461-МР

Документи » Рішення міської ради » 3461-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" лютого 2010 р № 3461-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Для більш ефективного використання майна, його належного утримання та збереження, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, а саме: зупинки міського транспорту по проспекту ім. М.Лушпи, вартістю 13501 (тринадцять тисяч п’ятсот одна) грн. та по вул. ім. М.Кощія, вартістю 12010 (дванадцять тисяч десять) грн. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав