3458-МР

Документи » Рішення міської ради » 3458-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" лютого 2010 р № 3458-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 84 у будинку № 39 по вул. Харківській

Розглянувши звернення управління обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 84 у будинку № 39 по вул. Харківській від Зайцева П.В., відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 84 у будинку № 39 по вул. Харківській від Зайцева Павла Васильовича. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав