3450-МР

Документи » Рішення міської ради » 3450-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XL СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" лютого 2010 р № 3450-МР
м. Суми

Про зміну найменування Державно-комунальної установи Палацу дітей та юнацтва та затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва

З метою приведення Статуту позашкільного навчального закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України, враховуючи рішення Сумської міської ради від 20.12.2006 року № 271 – МР «Про Положення про управління освіти і науки Сумської міської ради» та Постанову Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 року №1007-Р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери», відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву Державно-комунальної установи Палацу дітей та юнацтва на комунальний заклад Сумський Палац дітей та юнацтва. 
  2. Затвердити Статут комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції (додається). 
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Сумської міської ради (Підкуйко О.О.) здійснити внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру та реєстрацію Статуту Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції у порядку, встановленому чинним законодавством України. 
  4. Рішення Сумської міської ради від 28 жовтня 2009 року № 3047-МР «Про затвердження Статуту комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав