3435-МР

Документи » Рішення міської ради » 3435-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXІX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" січня 2010 р № 3435-МР
м. Суми

Про заборону закриття та перепрофілювання шкільних, дошкільних і позашкільних закладів, дитячо-підліткових клубів за місцем проживання.

З метою недопущення порушень пункту 5статті 63 Закону України «Про освіту», пункту 4 статті 2 Закону України « Про оренду державного і комунального майна», пункту 2 статті 5 Закону України « Про приватизацію державного майна» Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Заборонити виконкому Сумської міської ради прийняття будь-яких рішень стосовно перепрофілювання, переобладнання, удосконалення (крім ремонту та інших робіт, пов'язаних безпосередньо з роботою навчального закладу) та надання в оренду приміщень загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступеню, та всіх інших ЗОШ м. Суми. 
  2. Зобов'язати міського голову м. Суми на наступній сесії Сумської міської ради надати детальну інформацію відносно:
    а) правових підстав перепрофілювання їдальні ЗОШ № 4 І-ІІІ ступеню під розміщення в ній офісу Сумської міської ради;
    б) джерел фінансування даного переобладнання та відповідні висновки експертизи про нанесення цим ремонтом пошкоджень будівельних конструкцій;
    в) замовника і підрядчика цих робіт, а також про дату і місце проведення тендера на виконання указаних робіт. 
  3. Зобов'язати виконавчий комітет Сумської міської ради на наступній сесії Сумської міської ради прозвітувати з питань зберігання і розвитку мережі дитячої позашкільної освіти, функціонування дитячих підліткових клубів за місцем проживання та фактів їх закриття з обов'язковим зазначенням підстав цих вчинків у кожному випадку окремо. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та міського голову Мінаєва Г.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав