3416-МР

Документи » Рішення міської ради » 3416-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXІX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" січня 2010 р № 3416-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському обласному фізкультурно-спортивному товариству «Спартак» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями для розміщення дитячо-юнацької спортивної школи «Спартаківець», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 27 жовтня 2009 року № 112), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумському обласному фізкультурно-спортивному товариству «Спартак» для розміщення дитячо-юнацької спортивної школи «Спартаківець» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 45,6 кв.м (з уточненням площ БТІ), розташованих у будинку №4 по вул. К.Зеленко у місті Суми, терміном на 2010 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав