3412-МР

Документи » Рішення міської ради » 3412-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXІX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" січня 2010 р № 3412-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Петро і Павел» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Петро і Павел» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 2 грудня 2009 року № 115), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня року 2004 № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Петро і Павел» у розмірі 50 % від орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлового приміщення площею 136,8 кв.м, розташованого по вул. Петропавлівській, 70 в місті Суми, терміном на 2010 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав