3410-МР

Документи » Рішення міської ради » 3410-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXІX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" січня 2010 р № 3410-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3183-МР «Про передачу в оперативне управління управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми»

У зв’язку з вирішенням питання позабалансової належності нежитлових приміщень по вул. Петропавлівській, 79 та з метою більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3183-МР «Про передачу в оперативне управління управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми», а саме:
    1.1. Викласти пункт 3 рішення в новій редакції:
    • «3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) поставити на позабалансовий облік нежитлові приміщення, зазначенні в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.»

    1.2. Доповнити рішення пунктом 4, виклавши його в такій редакції:
    • «4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.»
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав