3381-МР

Документи » Рішення міської ради » 3381-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3381-МР
м. Суми

Про внесення змін до деяких пунктів рішень Сумської міської ради

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни в пункт 145 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Горовій, 11, а саме: в графу 2 замість «Пашаєва Уляна Яківна» записати «Пашаєва Ул’яна Яковлівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 2. Унести зміни в пункт 13 додатку № 63 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Росінка», масиву «Олдиш-86», а саме: в графу 2 замість «Карчева Віра Миколаївна» записати «Карчова Віра Миколаївна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 3. Унести зміни в пункт 79 додатку № 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Депутатській, 52, а саме: в графу 2 замість «Шульга Катерина Андріївна» записати «Шульга Катерина Арефіївна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 4. Унести зміни в пункт 233 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Заозерній, 20, а саме: в графу 2 замість «Фурсенко Дмитро Григорович» записати «Хурсенко Дмитро Гурійович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 5. Унести зміни в пункт 37 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Воровського, 14, а саме: в графу 2 замість «Соломенцева Тетяна Павлівна» записати «Соломенцова Тетяна Павлівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 6. Унести зміни в пункт 8 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Лісовод-1», а саме: в графу 2 замість «Куриленко Людмила Генадіївна» записати «Куриленко Людмила Геннадіївна», в графу 5 замість «вул. Заливна, 17, кв. 98» записати «вул. Заливна, 9, кв. 98» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 7. Унести зміни в пункт 10 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Рубану Георгію Прокоповичу, а саме: в графу 4 замість «вул. II-Заводська, 7» записати «пров. 2-ий Заводський, 7» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 8. Унести зміни в пункт 12 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 1997 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, а саме: в графу 2 замість «Парашенко Парасковія Сидорівна» записати «Паращенко Парасковія Сидорівна», в графу 4 замість «пров. Низівський, 5» записати «пров. Низовий, 5» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 9. Унести зміни в пункт 38 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Червоногвардійській, 102, а саме: в графу 2 замість «Черноморенко Галина Омелянівна» записати «Черноморченко Галина Омелянівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 10. Унести зміни в пункт 8 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 «Про передачу в приватну власність земельних ділянок» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Ромашка», а саме: в графу 2 замість «Міленекін Андрій Вікторович» записати «Міленін Андрій Вікторович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 11. Унести зміни в пункт 383 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Чехова, 22, а саме: в графу 2 замість «Майборода Ганна Вікторівна» записати «Майборода Аліна Вікторівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 12. Унести зміни в пункт 74 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 28 жовтня 2009 року № 3087-МР «Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки № 76 для гаражного будівництва в автокооперативі «Зоря» Сіденку Сергію Миколайовичу, а саме: в графу 5 замість «24» записати «84» у зв’язку з уточненням інформації про земельну ділянку. 
 13. Унести зміни в пункт 162 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 «Про передачу в приватну власність земельних ділянок» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Червонопрапорній, 223 а, а саме: в графу 2 замість «Мишенко Василь Іванович» записати «Лишенко Василь Іванович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 14. Унести зміни в пункт 496 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Фрунзенець», а саме: в графу 2 замість «Отюска Віра Кирилівна» записати «Отюська Віра Кирилівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 15. Унести зміни в пункт 26 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 12 жовтня 1995 року «Про передачу в приватну власність земельних ділянок» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Енергетик-2», а саме: в графу 2 замість «Куличин Анатолій Вікторович» записати «Кулагін Анатолій Вікторович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 16. Унести зміни в пункт 39 додатку № 55 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Електрон-86», масиву «Олдиш-86», а саме: в графу 2 замість «Білоус Петро Федорович» записати «Белоусов Петро Федорович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 17. Унести зміни в пункт 10 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року «Про передачу в приватну власність земельних ділянок» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Пилипенку Василю Кузьмичу, а саме: в графу 4 замість «вул. Раскова, 76» записати «вул. Раскової, 76» на підставі довідки КП «Сумське міське БТІ».
 18. Унести зміни в пункт 2 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 лютого 1999 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по проїзду Гайовому, 7, а саме: в графу 2 замість «Бондаренко Микола Георгійович» записати «Бондаренко Микола Гордійович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 19. Унести зміни в пункт 187 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Степаненківській, 59, а саме: в графу 2 замість «Пройдалова Галина Василівна» записати «Пройдакова Галина Василівна» у зв’язку з допущеною помилкою.
 20. Унести зміни в пункт 529 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Фрунзенець», а саме: в графу 2 замість «Погребна Надія Миколаївна» записати «Погрібна Надія Миколаївна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 21. Унести зміни в пункт 529 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва Погрібній Надії Миколаївні, а саме: в графу 2 замість «5» записати «5 б» на підставі довідки садівничого товариства «Фрунзенець». 
 22. Унести зміни в пункт 95 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ш.Руставелі, 4, а саме: в графу 2 замість «Чапаев Олексій Іванович» записати «Чапаєв Олексій Іванович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 23. Унести зміни в пункт 159 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Глущенко Софії Юхимівні, а саме: в графу 4 замість «вул. Семашко, 4» записати «вул. Семашка, 4» на підставі звернення СФ «УкрНДІІНТВ». 
 24. Унести зміни в пункт 6 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шелегеді Михайлу Івановичу, а саме: в графу 4 замість «вул. Славянська, 50» записати «вул. Слов’янська, 50» на підставі звернення СФ «УкрНДІІНТВ». 
 25. Унести зміни в пункт 335 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Скиртачу Олексію Івановичу, а саме: в графу 4 замість «вул. Добровольна, 30» записати «вул. Добровільна, 30» на підставі розробленої технічної документації.
 26. Унести зміни в пункт 336 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Скиртачу Олександру Івановичу, а саме: в графу 4 замість «вул. Добровольна, 30» записати «вул. Добровільна, 30» на підставі розробленої технічної документації. 
 27. Унести зміни в пункт 9 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1619-МР «Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Литовці Ганні Мусіївні, а саме: в графу 3 замість «проїзд Героїчний, 2» записати «пров. Героїчний, 2» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 28. Унести зміни в пункт 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 березня 2009 року № 2520-МР «Про продаж земельних ділянок» стосовно продажу земельної ділянки ЗАТ „Акваальянс Віста” по вул. Римського-Корсакова, 6, а саме: в графу 7 замість слів «Сплата віртості за земельну ділянку здійснюється покупцем рівними долями кожного місяця протягом шести місяців з моменту вступу даного рішення в дію» записати «Сплатити не менше 55% від ціни продажу протягом 30-ти календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки, а решту рівними долями кожного місяця до 25 березня 2010 року». 
 29. Унести зміни в пункт 1 до рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2007 року № 1130-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Кульбачному Д.Ю.”, а саме: замість слів «...землі комерційного використання...» записати «...землі промисловості, транспорту та зв'язку...» на підставі звернення підприємця від 12.11.08 р. 
 30. Унести зміни в пункт 4 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 08 жовтня 2008 року № 1959-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” стосовно продовження терміну оренди земельної ділянки підприємцю Гришко Юрію Анатолійовичу, а саме: в графу 3 замість „Землі комерційного використання під розміщеним транспортним цехом, вул. Воєводіна, 27” записати „Землі транспорту під розміщеним транспортним цехом, вул. Воєводіна, 27” у зв’язку з допущеною помилкою. 
 31. Унести зміни в пункт 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 15 липня 2009 року № 2864-МР „Про продаж земельних ділянок” стосовно продажу земельної ділянки підприємцю Калініченко Ользі Іванівні, а саме: в графу 2 замість „Землі комерційного використання під будівництво станції техобслуговування (договір оренди земельної ділянки під будівництво станції техобслуговування від 03.02.06.), вул. Білопільський шлях, 19” записати „Землі комерційного використання під розміщеним павільйоном автотехніки (договір оренди земельної ділянки під будівництво станції техобслуговування від 03.02.06.), вул. Білопільський шлях, 19а”, в графи 5 та 6 замість „153323,00” записати „166792,00” та в графу 8 замість „Сплата віртості за земельну ділянку здійснюється покупцем рівними долями кожного місяця протягом шести місяців з моменту вступу даного рішення в дію” записати „Сплатити не менше 55% від ціни продажу протягом 30-ти календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки, а решту рівними долями кожного місяця до 25 березня 2010 року” на підставі поновленого звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки. 
 32. Унести зміни в пункт 9 додатку до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1620-МР «Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності» стосовно уточнення площі земельної ділянки, наданої у приватну власність Бондаревій Ользі Іванівні, а саме: в графу 3 замість «проїзд Героїчний, 4» записати «пров. Героїчний, 4» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 33. Унести зміни в пункт 82 додатку № 123 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Железнодорожник», а саме: в графу 2 замість «Ковальчук Іван Ягорович» записати «Ковальчук Іван Єгорович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 34. Унести зміни в пункт 54 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року «Про передачу в приватну власність земельних ділянок» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бузковій, 40, а саме: в графу 2 замість «Олексієнко Ганна Михайлівна» записати «Алєксєєнко Ганна Михайлівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 35. Унести зміни в пункт 175 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Семашка, 22, а саме: в графу 2 замість «Родникова Евгенія Миколаївна» записати «Родніков Євген Миколайович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 36. Унести зміни в пункт 1 до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2913-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Паскарику З.А.» стосовно надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Санаторній, 2б для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, а саме: замість «...Паскарику Зіновію Анатолійовичу...» записати «...Паскарику Зеновію Анатолійовичу...» у зв’язку з допущеною помилкою.
 37. Унести зміни в пункт 5 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2000 року „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і громадянам”, а саме: в графу 2 замість „Сумський обласний центр медико-соціальної та трудової реабілітації інвалідів з ураженням нервової системи для дітей та підлітків, 23818588” записати „Комунальна установа Сумської обласної ради-Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, 23818588” та в графу 3 замість „Охорона злоров'я (лікарня), пр-т ім. М.Лушпи, 16” записати „Землі громадського призначення під розміщення реабілітаційного центру, пр-т ім. М.Лушпи, 16” на підставі звернення юридичної особи від 16.12.09 р. 
 38. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав