3359-МР

Документи » Рішення міської ради » 3359-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3359-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 31 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Ромашка», діл. № 5 для ведення садівництва Орловій Людмилі Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Ромашка», діл. № 39 для ведення садівництва Михальовій Галині Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Міхальової Г.О. про скасування рішення. 
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 56 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Водник», діл. № 19 для ведення садівництва Сівер Катерині Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Льошиної В.П. про скасування рішення. 
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 112 додатку № 47 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Чехова, 67 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Івченку Павлу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Борзило І.Г. про скасування рішення. 
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1441- МР „Про передачу у приватну власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,1200 га по вул. Горова, 34 для ведення садівництва Лапенку Михайлу Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лапенка А.М. про скасування рішення. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 114 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Попова, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бабенку Миколі Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бабенка Михайла Федоровича про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 711 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 10а для ведення садівництва Федірку Михайлу Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Федірко Т.П. про скасування рішення. 
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Руднєва, 36 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дейниченку Івану Яковлевичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дейниченко А.І. про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 49 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 10 квітня 1996 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Битицька, 19 під будівництво та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Макаренку Федору Костянтиновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 24 лютого 1999 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки площею 0,1874 га по пл. М.Кощія, 16 з них під індивідуальне житлове будівництво площею 0,1000 га та для ведення особистого підсобного господарства площею 0,0874 га Шевченку Віктору Вікторовичу, Дехтярьовій Валентині Вікторівні в зв’язку з неотриманням ними державного акту на право власності на земельну ділянку, згідно з їх заявами про скасування рішення та розробленою технічною документацією. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 75 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га в с/т «Будівельник -1», діл. № 167 для ведення садівництва Вакулішину Івану Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Вакулішиної О.В. про скасування рішення. 
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 24 лютого 1999 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Мірошніченко, 16 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пістренко Наталії Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку згідно з її заявою про скасування рішення та розробленою технічною документацією. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 вересня 2009 року № 2998 – МР „Про надання в постійне користування земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям” стосовно надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,0301 га по вул. Штепівська, 31 під розміщеним нежитловим приміщенням спортивного залу міському комунальному закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа з вільної боротьби» в зв’язку з прийняттям рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3219-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки міському комунальному закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа з вільної боротьби». 
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Санаторна, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Петровій Антоніні Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. М.Рильського, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Погребному Григорію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Погребної А.М. про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 113 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Станіславського, 26 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Мельник Татьяні Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мельник Т.І. про скасування рішення. 
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 16 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Тепличний», діл. № 150 для ведення садівництва Братушці Нінель В’ячеславівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 16 додатку № 85 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Восход», діл. № 45 для ведення садівництва Пищику Івану Кириловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 95 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. 7-а Продольна, 8 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Теневному Павлу Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Іл’єнко М.П. про скасування рішення. 
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 101 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Панфілова, 1 для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель Мельниченку Андрію Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мельніченко Н.І. про скасування рішення. 
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по проїзду Доватора, 14а для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель Мартиненку Миколі Федотовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1994 року № 136 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 12 площею 0,06 га в с/т „Сумиагропроект» для ведення садівництва Педосенко Тамарі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 798 додатку № 2 до рішення Піщанської сільської Ради народних депутатів від 26 листопада 1993 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Газовик», діл. № 28 для ведення садівництва Кабанову Івану Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шестакової Н.О. про скасування рішення. 
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатку 2 до рішення Сумської міської ради депутатів від 29 грудня 1999 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки площею 51/100 від 0,0752 га по вул. Пушкіна, 56 Кузьменко Тетяні Миколаївні, 49/100 від 0,0752 га Кузьменку Степану Даниловичу для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель в зв’язку з неотриманням ними державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кузьменка Ю.С. про скасування рішення. 
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 16 додатку № 132 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Стоматолог», діл. № 37 для ведення садівництва Вовнобой Леоніду Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 39 додатку № 15 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0348 га в с/т «Комунальник - 2», діл. № 52 для ведення садівництва Сутуліну Віктору Акімовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Марченко А.І. про скасування рішення. 
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 70 додатку № 69 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Дружба» Олдиш - 86, діл. № 70 для ведення садівництва Мигонтину Віктору Евгеновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Міготіної Г.П. про скасування рішення. 
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Наука», діл. № 28 для ведення садівництва Коломійцю Олександру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 90 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Нафтовик», діл. № 20 для ведення садівництва Бих Олексію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бих В.М. про скасування рішення. 
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 117 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 19 для ведення садівництва Зибневу Володимиру Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Зибнєва В.О. про скасування рішення. 
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 13 додатку № 55 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Електрон - 86» Олдиш - 86, діл. № 13 для ведення садівництва Сіронтан Олександру Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мартиненка С.С. про скасування рішення. 
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 205 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Островського, 77 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Сергіенко Антонині Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сергієнко А.В. про скасування рішення. 
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 93 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Островського, 64 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Нагорній Зої Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 298 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Щепкіна, 14 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Банькодуд Івану Іллічу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Скиба О.І., Банькодуд К.П., Банькодуд С.І. про скасування рішення. 
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Замостянська, 54 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Бардаковій Любові Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 388 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,02 га по вул. Островського, 42 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Нешиній Олександрі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Возного В.І. про скасування рішення. 
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 134 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Станіславського, 43 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель П’ятакову Євгену Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 21 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Кузнечна, 67 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Триус Анастасії Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Триус Г.О. про скасування рішення. 
 39. Вважати таким, що втратив чинність пункт 40 додатку № 5 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки № 50 площею 0,0022 га для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі "Енергетик" Кравченку Борису Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 40. Вважати таким, що втратив чинність пункт 39 додатку № 5 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки № 49 площею 22, 20 кв. м для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі "Енергетик" Юдакову Миколі Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 41. Вважати таким, що втратив чинність пункт 158 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Горова, 34 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Лапенку Михайлу Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лапенка А.М. про скасування рішення. 
 42. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав