3355-МР

Документи » Рішення міської ради » 3355-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3355-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми газового обладнання по вул. Леваневського, 10/1

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Стенос» щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми газового обладнання по вул. Леваневського, 10/1 та враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства «Сумигаз», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми газове обладнання по вул. Леваневського, 10/1, зазначене в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік газове обладнання, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз» газове обладнання, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [30 Kb] (cкачувань: 242) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав