3354-МР

Документи » Рішення міської ради » 3354-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3354-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу з комунальної власності територіальної громади міста Суми у державну власність нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, Покровська площа, 2

Розглянувши звернення Державної податкової інспекції в м. Суми щодо передачі нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, Покровська площа, 2, з комунальної власності територіальної громади міста Суми у державну власність, керуючись частиною першою статті 5 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, Покровська площа, 2, загальною площею 3972,6 кв.м з комунальної власності територіальної громади міста Суми у державну власність в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав