3351-МР

Документи » Рішення міської ради » 3351-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3351-МР
м. Суми

Про приватизацію нежитлових приміщень шляхом продажу на аукціоні

Враховуючи необхідність вжиття невідкладних заходів щодо наповнення бюджету міста Суми у 2010 році, відповідно до частини першої статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2010 році, згідно з додатком.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлових приміщень, вказаних у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінням, підприємствам та організаціям у яких знаходяться на балансі нежитлові приміщення, вказані у додатку до цього рішення, зняти з балансу нежитлові приміщення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [32 Kb] (cкачувань: 220) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав