3337-МР

Документи » Рішення міської ради » 3337-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3337-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Харківський» житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 4

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Харківський» щодо передачі на баланс житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 4, відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Харківський» житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 4 (за винятком нежитлових приміщень, що знаходяться на І поверсі, площами 318,85 кв.м та 58,4 кв.м). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Підготувати розпорядження міського голови про створення відповідної комісії для здійснення передачі, зазначеної в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) зняти з балансу житловий будинок, розташований за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 4, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав