3336-МР

Документи » Рішення міської ради » 3336-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3336-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми захисної споруди цивільної оборони від відкритого акціонерного товариства «Сумський рафінадний завод»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумський рафінадний завод» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми захисної споруди цивільної оборони по вул. Привокзальній, 4 у м. Суми, відповідно до статті 137 Господарського Кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми захисної споруди цивільної оборони по вул. Привокзальній, 4 у м. Суми, загальною площею 667 кв.м від відкритого акціонерного товариства «Сумський рафінадний завод». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити прийняття об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління управлінню освіти і науки Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав