3121-МР

Документи » Рішення міської ради » 3121-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3121-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати відкритому акціонерному товариству «Сумський завод «Насосенергомаш» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради Мотречко В.В. про надання пільги з орендної плати відкритому акціонерному товариству «Сумський завод «Насосенергомаш», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 10 лютого 2009 року № 97), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату відкритому акціонерному товариству «Сумський завод «Насосенергомаш» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 102,0 кв.м (з уточненням площ БТІ) у будинку № 13 по вул. Супруна для роботи спортивних секцій. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав