3120-МР

Документи » Рішення міської ради » 3120-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3120-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 26 березня 2003 року № 370-МР «Про визнання об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми фонтанів, які розташовані в місті Суми»

З метою більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та враховуючи згоду комунального підприємства «Сумикомунінвест», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести наступні зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 26 березня 2003 року № 370-МР «Про визнання об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми фонтанів, які розташовані в місті Суми»:
  1.1. Пункт 2 рішення викласти в новій редакції, а саме:

  «2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  2.1. Взяти на оперативний облік фонтани, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2.2. Передати фонтани, зазначені в пункті 1 цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством, за винятком фонтану в дитячому парку «Казка».
  2.3. Передати фонтан у дитячому парку «Казка» в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.»

  1.2. Пункти 3, 4 рішення виключити.  
 2. Рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1470-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 26 березня 2003 року № 370-МР «Про визнання об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми фонтанів, які розташовані в місті Суми» вважати таким, що втратило чинність. 
 3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав