3119-МР

Документи » Рішення міської ради » 3119-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3119-МР
м. Суми

Про затвердження Програми організації діяльності голів квартальних комітетів приватного сектора Зарічного, Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2010-2012 роки та Положення про матеріальне заохочення та преміювання голів квартальних комітетів

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Сумської міської ради, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму діяльності голів квартальних комітетів приватного сектору Зарічного, Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2010 – 2012 роки згідно з додатком № 1.
  2. Затвердити Положення про матеріальне заохочення та преміювання голів квартальних комітетів згідно з додатком № 2.
  3. Зарічній та Ковпаківській районним в місті Суми адміністраціям (Ващенко В.О., Джура О.М.) забезпечити виконання завдань, визначених у програмі.
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) здійснити фінансування заходів, зазначених у програмі в межах затверджених бюджетних призначень на 2010-2012 роки.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [181 Kb] (cкачувань: 304) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав