3116-МР

Документи » Рішення міської ради » 3116-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3116-МР
м. Суми

Про включення будівлі колишнього молодіжного центру «Романтика», розташованої за адресою: м. Суми, вул. Героїв Сталінграду, 3, до переліку об‘єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом у 2009 році

Враховуючи необхідність вжиття невідкладних заходів щодо перебудови будівлі колишнього молодіжного центру «Романтика», для забезпечення соціально-культурних потреб територіальної громади міста Суми, наповнення бюджету міста Суми у 2009 році, відповідно до частини першої статті 7 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Виключити пункт 26 з додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1383-МР «Про перелік об‘єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, що не підлягають приватизації».
  2. Включити будівлю колишнього молодіжного центру «Романтика» площею 2 963,5 кв. м, розташовану за адресою: м. Суми, вул. Героїв Сталінграду, 3, до переліку об‘єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом у 2009 році.
  3. Затвердити умови продажу об’єкта згідно з додатком.
  4. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію будівлі, вказаної в пункті 2 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [29 Kb] (cкачувань: 389) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав