3115-МР

Документи » Рішення міської ради » 3115-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3115-МР
м. Суми

Про відшкодування коштів на утримання та сплату комунальних послуг за нежитлові приміщення, які знаходяться в оперативному управлінні управління освіти і науки Сумської міської ради

У зв’язку з тим, що нежитлові приміщення, які знаходяться в оперативному управлінні управління освіти і науки Сумської міської ради використовуються для проведення спортивних та фізкультурних заходів фізичними та юридичними особами різних форм власності, з метою більш ефективного використання майна комунальної власності, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Головному розпоряднику коштів міського бюджету – виконавчому комітету Сумської міської ради надати фінансовому управлінню потребу в додаткових коштах на відшкодування витрат балансоутримувача за утримання нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарям установам та організаціям, які утримуються або отримують фінансову підтримку з міського бюджету відповідно з переліком (додається) згідно рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.07.08 № 313 „Про затвердження положення про порядок відшкодування витрат балансоутримувача за утримання нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю”.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради внести відповідні зміни до міського бюджету 2009 року та передбачити кошти у 2010 році на вищевказані цілі.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., управління майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І), управління освіти і науки Сумської міської ради (Кошовий М.В.), а контроль за його виконанням на постійну комісію з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді (Бистрицька Є.М.) та постійну комісію з контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малюк О.О.)

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 359) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав