3090-МР

Документи » Рішення міської ради » 3090-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3090-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 277 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки № 392 площею 26.5 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Оксак Валентині Володимирівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Железнодорожник», діл. № 191 для ведення садівництва Бондарєвій Марії Романівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 195 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 жовтня 1994 року № 547„Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 41 площею 25 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Кіровський" Шумилу Василю Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Кооператор», діл. № 34 для ведення садівництва Гейку Дмитру Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Токарєвої Л.Д. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 101 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ударників, 53 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бондар Ганні Терентіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бондар В.І. про скасування рішення. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 237 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Крупської, 21 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Марченку Володимиру Йосиповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ніколаєнкової Л.Г. про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 203 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 2 Замостянська, 64 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Одарченко Марії Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пімонова П.І. про скасування рішення. 
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Слов’янська, 54 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Грек Тетяні Аніфатівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 43 додатку № 55 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Електрон - 86», діл. № 43 для ведення садівництва Усик Івану Ільковичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Павленко Т.І. про скасування рішення. 
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/к «Ромашка», діл. № 72 для ведення садівництва Шевчук Тамарі Леонідівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шевчук М.П. про скасування рішення. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Залізничник», діл. № 160 для ведення садівництва Яцентюку Петру Дем’яновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Піддубної Л.Г. про скасування рішення. 
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку № 21 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Строитель - 86» масиву «Олдиш - 86», діл. № 55 для ведення садівництва Матвееву Дмитру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Матвеєва Ю.Д. про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 23 вересня 2009 року № 2976 – МР „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам та спадкодавцям на правах власності” в зв’язку з прийняттям аналогічного рішення. 
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 46 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Ромашка», діл. № 4 для ведення садівництва Шуліковій Наталії Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 777 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець» для ведення садівництва Шидловській Євгенії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 578 додатку № 26 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 24 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Волна" Морозову Миколі Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Морозова В.М. про скасування рішення. 
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 18 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 жовтня 1994 року № 547 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 24 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Комунальник", діл. № 292 Білоусову Володимиру Пилиповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Білоусова В.Ф. про скасування рішення. 
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 82 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Островського, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Грицині Галині Сидорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Нагорної В.С. про скасування рішення. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 83 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Островського, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Абаровській Варварі Сидорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 196 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по пров. Бєлгородський, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Федченку Віктору Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 197 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по пров. Бєлгородський, 3/2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Федченку Станіславу Вікторовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2045-МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” стосовно надання в оренду земельної ділянки площею 0,4100 га по вул. Білопільський шлях, 16 ТОВ „Сумське АТП-15927” на підставі висновку управління Держкомзему у місті Суми від 15.06.09 р. 
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2045-МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” стосовно припинення права користування земельною ділянкою площею 0,4100 га по вул. Білопільський шлях, 16 ВАТ „Сумське автотранспортне підприємство 15927” на підставі висновку управління Держкомзему у місті Суми від 15.06.09 р.
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 68 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 913-МР „Про затвердження договорів оренди земельних ділянок та договорів про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок” стосовно затвердження договору оренди земельної ділянки по вул. Білопільський шлях, 16 ВАТ „Сумське автотранспортне підприємство 15927” на підставі висновку управління Держкомзему у місті Суми від 15.06.09 р. 
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку до рішення Сумської міської ради від 30 липня 2008 року № 1740-МР „Про затвердження переліку земельних ділянок, які надаються в оренду через земельні торги (аукціон)” стосовно виставлення на земельні торги земельної ділянки площею 1,0000 га під будівництво житлового комплексу з вбудованими торгово-офісними приміщеннями на перехресті вул. Чернігівська-Ковпака.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2398-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. Черепіна, 27 підприємцю Тютюннику Василю Григоровичу в зв’язку з неоформленням договору оренди на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2398-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. Прокоф'єва, 29 підприємцю Глущенку Павлу Миколайовичу в зв’язку з неоформленням договору оренди на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 28. Вважати такими, що втратили чинність пункти 26 та 27 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 518- МР «Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового використання, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради» стосовно надання в оренду земельних ділянок по вул. Білопільський шлях, 16 ВАТ «Сумське АТП 15927» в зв’язку з реорганізацією підприємства. 
 29. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав