3075-МР

Документи » Рішення міської ради » 3075-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3075-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, а саме:

 

  1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Сумської обласної ради.
  2. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від апеляційного суду Сумської області.
  3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від прокуратури Сумської області.
  4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від відкритого акціонерного товариства „Сумжитлобуд”.
  5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від відкритого акціонерного товариства „Сумбуд”.
  6. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від відкритого акціонерного товариства „Сумбуд”.
  7. Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 43-А, кв. 64, вул. Інтернаціоналістів, 61-Б, кв. 64, вул. Черепіна, 66-Б, кв. 83 у місті Суми.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав