3067-МР

Документи » Рішення міської ради » 3067-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3067-МР
м. Суми

Про надання у 2009 році пільги по платі за землю ВАТ «Центролит»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Центролит» щодо надання пільги у 2009 році по платі за землю, беручи до уваги те, що у зв’язку з кризовими явищами в Україні підприємство опинилося в скрутному фінансовому становищі з причини значного скорочення обсягів промислового виробництва, з метою збереження робочих місць для жителів міста Суми та підтримки національного виробника, керуючись частиною третьою статті 12 Закону України «Про плату за землю» та статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати ВАТ «Центролит» у 2009 році пільгу по платі за землю на 99% на ту частину, що зараховується до міського бюджету (75%), на земельну ділянку, площею 407324,00 кв.м за адресою м. Суми, вул. Брянська,1, на якій розташовані землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, на загальну суму 122321 (сто двадцять дві тисячі триста двадцять одну) гривню. 
  2. Вивільнені кошти у сумі 122321 (сто двадцять дві тисячі триста двадцять одна) гривня спрямувати на шляхове покриття дороги по вул. Брянська. 
  3. ВАТ «Центролит» щоквартально до 20 числа місяця наступного за звітним інформувати управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) про цільове використання вивільнених коштів по визначених напрямках. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав