3065-МР

Документи » Рішення міської ради » 3065-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3065-МР
м. Суми

Про затвердження Програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Суми та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2009-2012 роки

Враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 22 вересня 2009 № 480 «Про внесення на розгляд Сумській міській раді питання щодо затвердження Програми передачі гуртожитків до комунальної власності територіальної громади міста Суми» та відповідно до підпункту 2 пункту 6 розділу VІІІ Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», керуючись статтею 25, пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Суми та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2009-2012 роки (додається).
  2. Структурним підрозділам Сумської міської ради, підприємствам, установам та організаціям міста забезпечити виконання Програми.
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) щорічно надавати звіт про хід і результати виконання Програми на розгляд міській раді.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Єфіменка К. В. згідно з розподілом обов’язків.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малюк О. О.) та на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В. С.).  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [94.5 Kb] (cкачувань: 681) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав