3062-МР

Документи » Рішення міської ради » 3062-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3062-МР
м. Суми

Про перейменування провулку Академічного та вулиці Першотравневої від вулиці Петропавлівської до вулиці Покровської на вулицю Академічну

На підставі звернення і пропозиції адміністрації Української академії банківської справи Національного банку України про перейменування вулиці Першотравневої (від вулиці Петропавлівської до вулиці Покровської) та провулку Академічного на вулицю Академічну, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати провулок Академічний, включаючи будинки № 1; 3;5;6;7;9 та вулицю Першотравневу (від вулиці Петропавлявської до вулиці Покровської), включаючи будинок №13 на вулицю Академічну. 
  2. Зміну картографічних матеріалів і реєстраційних документів на об’єкти нерухомого майна підприємствам, організаціям та установам міста, які знаходяться на цій вулиці, а також мешканцям, які проживають на цій вулиці, провести впродовж 3-х років з дати прийняття даного рішення. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав