3059-МР

Документи » Рішення міської ради » 3059-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3059-МР
м. Суми

Про припинення комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища" Сумської міської ради шляхом ліквідації

У зв’язку з внесенням змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 2067, відповідно до статей 104 та 110 Цивільного кодексу України та статті 59 Господарського кодексу України, керуючись підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити комунальне підприємство „Центр реклами та естетики міського середовища" Сумської міської ради шляхом ліквідації.
  2. Створити ліквідаційну комісію по припиненню діяльності комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища" Сумської міської ради та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
  3. Встановити порядок і терміни ліквідації комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища " Сумської міської ради згідно з додатком 2.
  4. Ліквідаційній комісії провести дії по ліквідації комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища" Сумської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) внести відповідні дані до єдиного державного реєстру.
  6. Рішення Сумська міська рада від 25.02.2009 року № 2424 – МР «Про припинення комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради» в частині припинення комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” Сумської міської ради шляхом приєднання до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради, вважати таким, що втратило чинність.
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [56.5 Kb] (cкачувань: 221) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав