3058-МР

Документи » Рішення міської ради » 3058-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3058-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (зі змінами)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2009 року № 970 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 943», керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 та пунктом 6 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (зі змінами), а саме:
    1.1. Реорганізувати відділ координації та контролю діяльності підприємств виробників та надавачів послуг з енергозабезпечення Сумської міської ради шляхом приєднання його до управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради.
    1.2. Реорганізувати відділ контролю Сумської міської ради шляхом приєднання його до управління інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради.
    1.3. Пункти 27-28 розділу «Виконавчі органи міської ради» додатку до рішення викласти у новій редакції: «27. Відділ ведення Державного реєстру виборців Зарічного району міста Суми. 28. Відділ ведення Державного реєстру виборців Ковпаківського району міста Суми.» 
  2. Рішення увести в дію з 01 січня 2010 року. 
  3. Керівникам: управління соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.), Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій (Ващенко В.О., Джура О.М.), управління інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.), управління архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій (Горбусенко Т.В., Івашура І.П.) розробити зміни до положень про виконавчі органи та надати їх на розгляд міської ради в установленому порядку. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав