3057-МР

Документи » Рішення міської ради » 3057-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3057-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР „Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність” (зі змінами)

На виконання статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанов Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2009 року № 970 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 943» та від 09 вересня 2009 року № 968 «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами», відповідно до пункту 6 частини четвертої статті 42, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР „Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність” (зі змінами), виклавши додаток до рішення у новій редакції (додаток 1).
  2. Затвердити загальну чисельність апарату і виконавчих органів Сумської міської ради у кількості 595,5 штатних одиниць.
  3. Рішення увести в дію з 01 січня 2010 року.
  4. Керівникам: управління архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), управління праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), Зарічної районної в м. Суми адміністрації (Ващенко В.О.), Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації (Джура О.М.), служби у справах дітей (Голосна К.А.), відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Костенко О.А.) унести відповідні зміни до штатного розпису та затвердити його у встановленому порядку.
  5. Керівникам: управління архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), управління праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), Зарічної районної в м. Суми адміністрації (Ващенко В.О.), Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації (Джура О.М.), служби у справах дітей (Голосна К.А.), відділу організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради (Антоненко А.Г.) провести переведення та вивільнення працівників згідно з вимогами чинного законодавства.
  6. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова.С.А.) передбачити видатки на утримання штатів апарату і виконавчих органів Сумської міської ради у міському бюджеті на 2010 рік.
  7. Вважати такими, що втратили чинність з 01 січня 2010 року рішення Сумської міської ради згідно з переліком (додаток 2).
  8. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [202 Kb] (cкачувань: 228) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав